O nás

Firma ALBA – METAL je již 20 let na trhu v oblasti kovovýroby. Česká rodinná firma sídlí v obci Ladná v blízkosti Břeclavi na pomezí českých, rakouských a slovenských hranic s výtečnou dopravní dostupností. Areál firmy o celkové rozloze 70.000 m2 zahrnuje téměř 6.000 m2 zastřešených výrobních a skladovacích prostor.

Všech 200 zaměstnanců se orientuje na zpracování tvarovaného drátu pro automobilový průmysl. Tyto drátěné výztuže se nachází především v autosedačkách, dále také v ostatních částech automobilu – pedály, táhla a úchyty. Výrobky jsou součástí nejen osobních, ale i užitkových vozů a autobusů.

V roce 2011 se firma rozhodla následovat potřeby svých zákazníků a založila výrobní pobočku v USA. V současné době firma ALBAform Inc. poskytuje servis a výrobky v celém rozsahu jako mateřská firma ALBA-METAL. Využívá stejné výrobní postupy a strojní zařízení jako v České republice.

Pro naše zákazníky realizujeme vývojovou a sériovou výrobu pro téměř 30 typů automobilů, jako terciální nebo sekundární dodavatel řetězce. Využíváme vlastní technologické oddělení, které je orientováno na požadavky zákazníka v oblasti inovativního designu produktů. Navrhujeme také vlastní nástrojové části CNC ohýbacích strojů a robotických svařovacích přípravků.

Nasloucháme zákazníkům a nabízíme flexibilitu a dobrou komunikaci. Společně se zákazníkem navrhujeme nejefektivnější výrobní postupy za účelem dosažení co nejvyšší užitné hodnoty výrobku.

Naší předností je také logistika. Rozsáhlé skladovací prostoty dle FIFO, dodávky just-in-time jsou samozřejmostí, nabízíme také systémy konsignačních skladů včetně používání standardizovaných obalových a přepravních jednotek tak, aby byly minimalizovány skladové a přepravní náklady.

Volné pracovní pozice

Fotogalerie

TOPlist