Kvalita a technologie

Prvořadým úkolem je vytvoření vysokého standardu kvality nejen našich produktů, ale také všech souvisejících procesů. Striktně dodržujeme kontrolu v průběhu celého výrobního procesu v oblasti kontroly vstupních materiálů, kontroly polotovarů, pravidelné rozměrové kontroly v průběhu sériové výroby, výstupní kontroly. Zajišťujeme produktové a zákaznické audity.

Výrobní hala je vybavena moderními CNC stroji na ohýbání drátu, dále disponujeme technologiemi na rovnání, dělení, robotické svařování a povrchovou úpravu ocelových drátů od průměru 1,5 mm až do průměru 12 mm.

Technologické oddělení pracuje s 3D měřícím ramenem. Toto rameno nám umožňuje měřit a kontrolovat nejen finální výrobky pomocí klasické dotykové nebo bezdotykové metody, ale také všechny kontrolní a svařovací šablony včetně polotovarů. Rameno je obsluhováno pomocí speciálního měřícího softwaru PC-DMISTM. Tento program je schopen načíst modely výrobků a velmi rychle je tak porovnat se skutečností. O každém měření je následně vydán rozměrový protokol, včetně vygenerovaných souřadnic modelů.

Samozřejmostí je prototypové vzorkování s použitím softwaru SolidWorks schopného číst a tvořit modely drátů nebo celkových dílů. 

Máme zaveden systém managementu kvality. Disponujeme certifikáty IATF 16949:2016, ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

          TOPlist